Geek Girls Carrots w końcu w Olsztynie - już dziś!

2014-10-28 09:30:32 (ost. akt: 2014-10-28 09:32:24)
Spotkania społeczności GGC odbywają się w 15 miastach w Polsce oraz w 5 miastach poza granicami kraju. Po raz pierwszy spotkanie GGC odbędzie się w Olsztynie.

Spotkania społeczności GGC odbywają się w 15 miastach w Polsce oraz w 5 miastach poza granicami kraju. Po raz pierwszy spotkanie GGC odbędzie się w Olsztynie.

Autor zdjęcia: materiał organizatora

Podziel się:

Geek Girls Carrots to społeczność kobiet, które kochają nowe technologie. - Są wśród nas programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT – tłumaczą organizatorzy.

Na chwilę obecną spotkania społeczności GGC odbywają się w 15 miastach w Polsce oraz w 5 miastach poza granicami kraju. Po raz pierwszy spotkanie GGC odbędzie się w Olsztynie.

Pierwsze spotkanie Geek Girls Carrots odbędzie się 28.10.2014 o godzinie 18:00 w Klubie Amnezja (ul. Żołnierska 16c w podziemiach Izby Lekarskiej). W czasie spotkania Kamila Sidor (CEO GGC) opowie więcej o samej społeczności i jej misji. Wśród prelegentek są także Anna Ciesielska – Kwiatkowska, która przedstawi korzyści jakie niesie ze sobą networking oraz Monika Krajewska, która przybliży podstawy web designu.


Wstęp na spotkania jest wolny.
Tutaj więcej informacji o wydarzeniu.
Warto się wcześniej zarejestrować!
Patronat nad wydarzeniem objęła Gazeta Olsztyńska i Biznes WM.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB