Arena Agro Ostróda ruszy już w lutym

2014-12-18 12:00:00 (ost. akt: 2014-12-18 14:24:39)
Arena Ostróda

Arena Ostróda

Autor zdjęcia: Arena Ostróda

Podziel się:

— Nasze wystawy notują rekordową liczbę wystawców — mówiła Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych na konferencji zapowiadającej Agro Arenę Ostróda 2015. — Po raz pierwszy organizujemy taką imprezę w regionie warmińsko-mazurskim.

Będzie to największa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce północno-wschodniej. Odbędzie się 14 i 15 lutego w kompleksie Arena Ostróda.

— Termin został wybrany nieprzypadkowo — mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych. — To czas, kiedy rolnicy mają trochę więcej czasu, a jednocześnie jest to początek roku i najlepszy moment, by zapoznać się z ofertą deweloperów maszyn i urządzeń rolniczych. Chcemy pomóc rolnikom dobrze się przygotować do sezonu. Będzie to pierwsza tak kompleksowa wystawa rolnicza w województwie warmińsko-mazurskim.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji

Przy przygotowywaniu Areny Agro Ostróda Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych korzysta ze swoich wieloletnich doświadczeń w realizacji tego typu wydarzeń. Od lat jest organizatorem wielu międzynarodowych wystaw rolniczych, m.in. rolniczych Agro-Show. Podczas pierwszej edycji targów w naszym regionie izba zaprezentuje najnowszą ofertę czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych, a także dystrybutorów i producentów nasion i nawozów.
— Impreza przygotowana będzie na najwyższym poziomie — zapewnia Renata Arkuszewska.


Ważne wydarzenie branżowe

Organizatorzy liczą na to, że Arena Agro Ostróda stanie się najważniejszym wydarzeniem branżowym skierowanym do rolników z północno-wschodniej Polski.
Sprzyja temu miejsce. Arena to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne. Do dyspozycji są trzy ogromne hale o powierzchni prawie 19 tys. metrów kwadratowych, z odpowiednią infrastrukturą.

Pierwsza edycja Agro Arena Ostróda odbędzie się w dniach 14 i 15 lutego 2015 roku. Ekspozycja będzie czynna w godzinach 9-17. Organizator zapewnia wstęp wolny dla zwiedzających oraz bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę ze strony PIGMiUR.

Barbara Chadaj-Lamcho

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB