Zortrax z nagrodami i nową drukarką

2017-06-19 08:00:00 (ost. akt: 2017-06-15 07:52:12)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

///Olsztyński Zortrax nie przestaje zadziwiać. Firma nie zwalnia tempa i zgarnia nagrody niczym głodny ciepłe bułeczki. Pokazała też w Olsztynie swoją nową drukarkę 3D.

Drukarka 3D Zortrax M200W uzyskała uzyskała najwięcej wskazań w głosowaniu zorganizowanym wśród czytelników portalu 3D Printing Industry. To jeden z największych międzynarodowych serwisów poświęconych technologii druku 3D. Flagowy produkt firmy Zortrax zwyciężył w kategorii Best Personal 3D Printer (FFF). W całym konkursie oddano ponad 200 tys. głosów.

Kolejny sukces firma odniosła na krajowym podwórku. Kapituła konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego również nagrodziła tą drukarkę.
Przypomnijmy, że celem konkursu jest wyróżnienie najwyższej jakości produktów, które mogą być wzorem dla innych, a także ich promocja poza granicami kraju. Wraz ze statuetką laureaci otrzymują również prawo do posługiwania się Polskim Godłem Promocyjnym.

- Działając na globalnym rynku staramy się godnie reprezentować polską myśl techniczną, pokazując tym samym, że nasze rozwiązania stoją na najwyższym poziomie - powiedział na gali konkursowej Rafał Tomasiak, prezes zarządu Zortrax S.A, którego z kolei Dziennik Gazeta Prawna uznała za „Wizjonera 2017”.
Z kolei na konferencji Zortrax Experience firma pokazała swój najnowszy produkt: drukarkę Zortrax Inventure, która ma trafić do sprzedaży 20 czerwca

Zortrax powstał w Olsztynie 2013 roku. Dzisiaj firma ma ma około 2% udziału w światowej sprzedaży drukarek 3D, z segmentu desktop. Produkty spółki dostępne są w ponad 80 krajach.

oprac. mh, źródło: zortrax.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB