Zarabiaj z Wmarketem

2010-10-06 10:18:36 (ost. akt: 2011-10-06 10:36:42)

Podziel się:

Jeśli Twoja działalność związana jest z branżą internetową, reklamową, public relations, jesteś freelancerem, a jednocześnie chciałbyś stworzyć dla siebie nowe źródło dochodu, dołącz do nas!

Z myślą o rozwoju naszej firmy pragniemy podjąć współpracę z firmami i osobami prywatnymi w zakresie sprzedaży naszych produktów.

Jeśli Twoja działalność związana jest z branżą internetową, reklamową, public relations, jesteś freelancerem, a jednocześnie chciałbyś stworzyć dla siebie nowe źródło dochodu, dołącz do nas.

Proponujemy atrakcyjny system prowizyjny za polecanie i/lub sprzedaż naszego systemu do obsługi sklepu internetowego wmarket.pl.

Dzięki współpracy z nami zyskujesz także możliwość dotarcia do nowych rynków i klientów z propozycją produktów, które uzupełnią Twoją ofertę. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę. Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt – lp.tekramw@ofni.

Zarządzanie sklepem internetowym

Zarządzanie sklepem internetowym nie musi być trudne. Nie ma też potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. Przejrzysty panel administracyjny, proste zarządzanie produktami, płatności online i wiele innych praktycznych funkcji pozwolą Ci sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej. Nasi klienci wybrali Wmarket ponieważ system jest:

* skalowalny - działanie sklepu zostało sprawdzone w praktyce przy ponad 2,5 mln produktów
* stabilny - dzięki ciągłym testom wszelkie błędy zostają natychmiast wykryte i poprawione
* nieograniczony pod względem ilości funkcjonalności, które mogą być rozbudowywane tak, by odpowiadały potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów
* konstruowany modułowo - system może przybrać indywidualną postać i funkcjonalność na życzenie Klienta
* niezwykle szybki - opracowując sklep zadbaliśmy o to, by zminimalizować czas ładowanie serwisu
* nieograniczony liczbą kategorii, podkategorii i produktów
* oryginalny od strony graficznej- każdy sklep posiada indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną
* wyposażony w różnorodne polityki rabatowe - możliwość definicji rabatu m.in. dla klienta, grupy klientów, producenta, produktu, kategorii czy zamówienia

Obecnie oferujemy funkcjonalności, jakimi są:
* Integracja z popularnym portalem Allegro.
* integracja z porównywarkami cen
* integracja z płatnościami online
* integracja e-sklepu z Facebook

Możliwość współpracy z nami w tworzeniu sklepów internetowych daje wiele korzyści i możliwości. Poza przynoszonymi zyskami, które są nieodłączną częścią sprzedaży powiększa się grono potencjalnych klientów. Darmowy marketing przez aktywną reklamę za sprawą e-sklepów sięga nie tylko obrębu danego miasta, lecz wybiega znacznie poza granice państwa.

Dzięki temu mamy większe możliwości i coraz większe grono zadowolonych klientów.

Sprzedaż na Facebooku oraz wprowadzona wcześniej integracja z Allegro to dwa ważne elementy wyróżniające Wmarket - Produkty wystawione na sprzedaż w głównej witrynie oraz za pośrednictwem dwóch wspomnianych platform docierają do większego grona potencjalnych klientów, a to bezpośrednio przekłada się na większą sprzedaż.

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu rozwiązań, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zaawansowane umiejętności, długoletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza z zakresu technologii informatycznych sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować wszystko, co jest konieczne do zbudowania bezpiecznego i w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

Wmarket to nowoczesny sklep internetowy dający wiele możliwości i szeroki dostęp do potencjalnych klientów.

Użytkownikom oferujemy wszystkie funkcjonalności potrzebne do prowadzenia sprzedaży internetowej.

Zaletą jest prosty w obsłudze panel administracyjny i profesjonalny wygląd. Od wielu lat z powodzeniem działamy na terenie Warmii i Mazur, czego dowodem są referencje naszych zadowolonych klientów.

Allegro

Obecnie oferujemy nową funkcjonalność, którą jest integracja z popularnym portalem Allegro. Dzięki nowym możliwościom chcemy ułatwić użytkowanie naszym klientom. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu rozwiązań, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zaawansowane umiejętności, długoletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza z zakresu technologii informatycznych sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować wszystko, co jest konieczne do zbudowania bezpiecznego i w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

Więcej informacji: http://wmarket.pl/zarabiaj_z_wmarketem