Najlepsi na start

2015-01-13 13:00:00 (ost. akt: 2015-01-14 09:00:16)

Podziel się:

Statuetka przyznawana w konkursie.

Statuetka przyznawana w konkursie.

Autor zdjęcia: Archiwum "Gazety Olsztyńskiej"

Do 15 stycznia są przyjmowane zgłoszenia w konkursie na najlepszy produkt i usługę Warmii i Mazur. Organizatorem jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, Edytor, wydawca „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, Polskie Radio Olsztyn oraz TVP Olsztyn. To XI edycja przedsięwzięcia. Udział w nim jest bezpłatny.

Celem konkursu jest wybranie najlepszych produktów i usług w regionie Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku lokalnym, krajowym i Unii Europejskiej. W konkursie mogą brać udział producenci żywności i artykułów przemysłowych, obiekty turystyczne i gastronomiczne, szpitale, przychodnie, organizatorzy wydarzeń kulturalnych, sportowych, turystycznych.

Produkty i usługi mogą być zgłaszane przez m.in. firmy, organizacje publiczne, które działają w województwie warmińsko-mazurskim minimum 3 lata. Podstawowymi kryteriami branymi pod uwagę są m.in.: jakość, innowacyjność, konkurencyjność, opinie odbiorców, zgodność z normami ekologicznymi.

Statuetki i wyróżnienia są przyznawane w kategoriach produkt: żywnościowy; żywnościowy o charakterze przemysłowym; przemysłowy; rzemieślniczy; usługi: rzemieślnicza, turystyczna (w tym hotele, agroturystyka i inne), gastronomiczna, medyczna — przychodnie lekarskie oraz szpitale, wydarzenia. Uwaga! W tym roku zmienione są terminy przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcie konkursu.
Wnioski złożone przez uczestników ocenia jury. Więcej informacji o konkursie i formularze zgłoszeniowe na stronie www.warmia.mazury.pl.

opr. red.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB