Pierwszy Startup Weekend na Warmii i Mazurach

2015-02-02 15:00:00 (ost. akt: 2015-02-02 14:47:05)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Startup Weekendy organizowane są na całym świecie - od Stanów Zjednoczonych, przez Polskę, po Indie. W dniach 27-29 marca Startup Weekend odbędzie się w Olsztynie.

Wydarzenie polega na zebraniu zespołu i w ciągu 54 godzin stworzenie startupu - narzędzia, serwisu lub usługi. Najważniejsze jest jednak wspólne działanie ludzi z różnych branż, którzy razem będą pracować nad pomysłem. W Startup Weekendach biorą udział programiści, marketerzy, graficy, ale także po prostu ludzie z wizją.

- Na to wydarzenie może zgłosić się każdy, kto ma pomysł i chciałby coś zrobić – tłumaczą organizatorzy. - Podczas Startup Weekendu może przedstawić swój pomysł i jeśli ten spodoba się uczestnikom, zebrać ekipę, która razem będzie go realizować.

Nad powstawaniem startupów czuwają mentorzy z całej Polski. Są to inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy zaczynali na podobnych wydarzeniach i osiągnęli sukces. Ostatniego dnia zespoły prezentują swoje startupy przed innymi uczestnikami i sędziami, którzy oceniają ich prace. Startup Weekend pozwala wielu pomysłom zaistnieć, a nawet przeistoczyć się w prężnie rozwijające się biznesy.

Startup Weekend w Olsztynie organizowane jest przez pasjonatów nowych technologii przy wsparciu stowarzyszenia OLCAMP i Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

W razie pytań podajemy numer kontaktowy:
Paweł Harajda (OLCAMP) - 506 086 049

Spotkanie odbędzie się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii -
ul. Prawocheńskiego 9 (stara Kotłownia).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB