Targi Biznesu na Warmii i Mazurach

2015-03-20 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-19 14:10:52)
Targi odbędą się w Arenie Ostróda.

Targi odbędą się w Arenie Ostróda.

Autor zdjęcia: Arena Ostróda

Podziel się:

24 i 25 kwietnia na Warmii i Mazurach po raz pierwszy odbędą się Targi Biznesu. Miejscem wydarzenia będzie hala wystawiennicza Arena Ostróda.

Targi Biznesu Warmii i Mazur w tym roku dotyczą tematyki outsourcingu, czyli profesjonalnych usług zewnętrznych skierowanych do przedsiębiorstw. Przez dwa dni zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą specjalistów oraz otrzymać informacje na temat prowadzenia działalności i wykorzystania nowych narzędzi dostępnych na lokalnym rynku. Każdy, kto pełni funkcję menedżerską, prowadzi firmę lub planuje ją otworzyć, na pewno nie straci czasu, odwiedzając ostródzką Arenę. Organizatorzy zapewnili miejsca wystawiennicze blisko 90 wystawcom z naszego regionu oraz Polski.

By urozmaić ofertę targową stworzono strefę „Przyjazny Urząd”, gdzie odwiedzający będą mogli zapytać dyżurujących urzędników, jak sobie radzić z problemami i gdzie szukać rozwiązań dla problemów, które dotykają lokalnych przedsiębiorców.

Nowością w takiej formule targowej, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce, będą również inne atrakcje przygotowane dla odwiedzających: m.in bezpłatne porady ekspertów w zakresie: księgowości, prawa, na temat nieruchomości, logistyki, ubezpieczeń, randek biznesowych oraz darmowych szkoleń.

O poziom merytoryczny zadbają przedstawiciele stowarzyszenia OLCAMP. O szczegółach mówi Paweł Harajda:
— Przygotowujemy spotkania networkingowe, w trakcie których każdy uczestnik będzie mógł opowiedzieć o tym, co robi i kogo szuka, zaplanowaliśmy też intensywne sesje SpeedNetworkingu polegające na poznaniu dużej liczby przedstawicieli zgromadzonych firm w krótkim okresie czasu. Zapraszam na wykłady otwarte i warsztaty, na których będzie można posłuchać doświadczonych przedsiębiorców opowiadających m.in. o marketingu internetowym, budowaniu relacji, optymalizacjach podatkowych, technikach sprzedaży i obsłudze klienta. Przewidziane są również testy sprzętu biurowego oraz prezentacja nowoczesnej elektroniki, tak obecnie istotnej dla każdego biznesmena. Targi Biznesu zapowiadają się bardzo ciekawie.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB