Ostatnie dni rejestracji na Startup Weekend Olsztyn

2015-03-20 09:29:45 (ost. akt: 2015-03-20 09:32:04)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Podziel się:

W dniach 27-29 marca odbędzie się Startup Weekend Olsztyn. Uczestnicy będą mogli poznać ciekawych ludzi i razem popracować nad fajnymi projektami. Rejestracja na to wydarzenie otwarta jest do końca tygodnia.

Startup Weekend to wydarzenie znane na całym świecie od Stanów Zjednoczonych przez Polskę po Indie. W naszym kraju takie spotkania odbywają się cyklicznie w Warszawie, Łodzi, czy Toruniu. Teraz na listę miast organizujących to przedsięwzięcie trafił również Olsztyn.

Podczas Startup Weekendów każdy uczestnik może zaprezentować na scenie swój pomysł i zachęcić tym samym innych, by dołączyli do jego zespołu. Przez 54 godziny ekipy - pod okiem doświadczonych mentorów pracują nad pomysłem i strategią biznesową swojego projektu. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, żeby wziąć udział w wydarzeniu – wystarczy mieć chęci do działania.

Rejestracja otwarta jest do końca tygodnia. Bilet kosztuje 29 złotych, a w jego cenie jest pizza, napoje i wszystkie posiłki podczas Startup Weekendu. Organizatorzy zapewniają też miejsce do odpoczynku i gadżety dla uczestników wydarzenia.

Więcej informacji na stronie
Bilety dostępne tutaj

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB