Zgłoś swoją firmę do rankingu Biznes Warmii i Mazur

2015-06-25 12:19:42 (ost. akt: 2015-06-25 12:28:21)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Największe, najbogatsze i zatrudniające najwięcej pracowników firmy z naszego województwa znajdą się w XVII rankingu Biznes Warmii i Mazur, który przygotują „Gazeta Olsztyńska” i „Dziennik Elbląski”. Uczestnictwo w zestawieniu jest bezpłatne.

W oparciu o dane za 2014 r. przygotujemy następujące zestawienia: największe przychody (przychody netto z działalności podstawowej w 2014 r.); najwięksi pracodawcy (liczba pracowników na koniec 2014 r. – wszelkie formy zatrudnienia); najwięksi eksporterzy (przychody netto z eksportu 2014 r.); najwięksi inwestorzy (wartość netto nakładów inwestycyjnych w 2014 r.); najzyskowniejsze firmy (zysk brutto w 2014 r. – przed opodatkowaniem).

Firmy, które chcą znaleźć się w zestawieniu Biznes Warmii i Mazur, prosimy o udostępnienie powyższych danych: faksem 89 539 75 31 lub e-mailem r.zienkiewicz@gazetaolsztynska.pl. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 26 czerwca. Ranking ukaże się w specjalnym dodatku do „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” 30 czerwca.

— Ranking firm Warmii i Mazur tworzymy już od 16 lat, co oznacza, że zestawienie Gazety ma najdłuższą tradycję w regionie — mówi Robert Zienkiewicz, redaktor opracowania, zastępca naczelnego „Gazety Olsztyńskiej”. — Zaczynaliśmy, gdy Polska jeszcze nie była w Unii Europejskiej, teraz mamy inne realia. Gospodarka dynamicznie się zmienia i w naszych rankingach to widać. Są giganci, którzy od lat zajmują wysokie miejsca, są też nowe firmy, których powstanie jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym rankingu. Uczestnictwo w zestawieniu jest bezpłatne.

red.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB