Dla tej firmy szczególnie ważny jest zdrowy tryb życia

2016-12-28 10:58:28 (ost. akt: 2016-12-30 11:09:15)

Podziel się:

Przygotowania do wyścigów

Przygotowania do wyścigów

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Grupa Energa wspiera inicjatywy propagujące aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, edukację i naukę, kulturę i sztukę oraz kształtujące postawy proekologiczne. W ramach Fundacji Energa prowadzi działalność charytatywną wspierając wiele instytucji i organizacji. Grupa w szczególny sposób wspiera rozwój młodszego pokolenia. W programach firmy co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy dzieci i młodzieży.

W 2016 roku dzięki wysiłkowi uczestników akcji Aktywni Charytatywni 422 podopiecznych domów dziecka będzie mogło wyjechać na wakacje. W tym roku fundacja przekazała na ten cel 150 tys. zł.

Grupa Energa zaangażowana jest we współpracę z Polskim Związkiem Żeglarskim. 2016 rok to pierwszy rok z czteroletniej strategicznej współpracy z PZŻ.

— W ciągu minionych czterech lat objęliśmy programem stypendialnym utalentowaną młodzież, która stawia swoje pierwsze kroki w świecie sportu i nauczyliśmy żeglowania tysiące dzieci. Uważamy to za sukces i dlatego chcemy kontynuować swoje zaangażowanie we wsparcie polskiego żeglarstwa — powiedziała Mariola Zmudzińska, Wiceprezes Zarządu Energa SA .

Energa Sailing to także edukacja żeglarska dzieci w wieku od 7 do 11 lat, dzięki której już w tak młodym wieku mogą one rozpocząć przygodę z żaglami. W tym szeroko zakrojonym projekcie udział wzięło już blisko 4 000 dzieci, a ponad 13 000 uczniów szkół podstawowych uczestniczyło w otwartych żeglarskich lekcjach z Energa Sailing.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tato #2151752 | 78.11.*.* 5 sty 2017 14:33

    Mogliby zrganizować jakąś wycieczke rowerową. kupiłem synowi Indianę marketową żeby się więcej ruszał i był dwa razy na takiej, a poza tym to mu się średnio chce samemu jeździć, więc namawiam.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz