Biznes Warmii i Mazur – prestiż i rzetelna wiedza ze świata gospodarki

2017-06-27 11:50:58 (ost. akt: 2017-06-27 14:46:05)

Podziel się:

Lista największych firm w regionie, rozmowy ze specjalistami, prezentacje prężnie działających przedsiębiorstw... To wszystko i wiele więcej znajdziecie w prestiżowym wydaniu „Biznesu Warmii i Mazur” – jedynym takim wydawnictwie w regionie!

Tegoroczna, już dziewiętnasta edycja dodatku „Biznes Warmii i Mazur”, zawiera m.in. rankingi największych firm w regionie podzielonych pod kątem największych przychodów, zysku, zatrudnienia, a także poprawy zysku netto. Na łamach wydania znani ekonomiści, tacy jak Stanisław Gomułka czy Henryka Bochniarz przedstawią swoją ocenę kondycji gospodarczej naszego regionu, a marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin opowie o strategii rozwoju Warmii i Mazur do 2025 roku i planowanych inwestycjach. Rozmawiamy także z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem m.in. o tym, jak ważny w zarządzaniu jest dialog.

W wydawnictwie branżowym nie może zabraknąć także najbardziej dynamicznie działających w regionie przedsiębiorstw. Jednym z nich jest Michelin Polska S.A., a Jarosław Michalak, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny spółki, który mówi w wywiadzie o otwartości na zmiany i ciągłym głodzie sukcesu.
Jarosław Tokarczyk, prezes Grupy WM, wydawcy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” opowiada o tym, jak istotne dla gospodarki jest innowacyjne podejście. Zaś o sile branży meblarskiej w Polsce i jej szansach na podbicie świata rozmawiamy z Janem Szynaka, prezesem spółki Szynaka Meble, która obchodzi w tym roku swoje 60-lecie, prezesem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

„Biznes Warmii i Mazur” to 72 strony rzetelnych informacji ze świata szeroko pojętego biznesu. To wyjątkowo prestiżowe i opiniotwórcze wydawnictwo, a na tę ocenę zapracowaliśmy wcześniejszymi wydaniami. Polecamy – nie tylko przedsiębiorcom!

Zapraszamy do punktów sprzedaży „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” już w czwartek 29 czerwca!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB