20 tysięcy do wzięcia

2017-08-17 17:09:31 (ost. akt: 2017-08-17 17:12:39)

Podziel się:

Jak zwykle II połowa roku w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku stoi pod znakiem start-up’ów. Mamy ogromną przyjemność ogłosić start IV edycji Konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”! Konkurs organizowany od kilku lat przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku wpisał się na stałe w kalendarz imprez biznesowych w Polsce północno-wschodniej.

Dotychczasowe 3 edycje Konkursu to 3 utworzone start-up’y oraz kilkadziesiąt świetnych, innowacyjnych pomysłów, które dzięki naszemu Konkursowi ujrzały światło dzienne. Ukoronowaniem Konkursu będą dwudniowe Międzynarodowe Start-up Days, które odbędą się 19-20 października 2017 roku. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 20 października podczas uroczystej Gali Finałowej.

Również w tym roku zapraszamy do udziału wszystkich mających pomysły na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu. W tym roku Park przyznaje nagrodę w wysokości 20 000 zł. Sponsorami Konkursu są Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, która przyznaje voucher na bezpłatne studia podyplomowe wybrane z oferty WSG, firma Warbud, która przyzna nagrodę rzeczową dla najlepszego pomysłu z branży budowlanej oraz Stowarzyszenie Interim Managers fundujące szkolenie tzw. shadow management dla wybranego projektu zgłoszonego do Konkursu.

Jak co roku partnerem Konkursu jest również fundusz inwestycyjny Black Pearls VC, który oferuje wsparcie finansowe wybranym start-up’om. Do tegorocznej edycji Konkursu udało się pozyskać jeszcze jeden fundusz inwestycyjny – Simpact VC, dysponujący funduszami inwestycyjnymi w wysokości 1 mln zł! Partnerami Konkursu są również Kosakovskiu Institutas, Polsko-Litewska Izba Handlowa oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie! Zgłoszenia przyjmujemy do 8 października 2017 roku.

Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy i Szczegółowy Opis Projektu prosimy wysyłać na adres: startup@technopark.elk.pl

Szczegółowe informacje i dokumenty na stronie www.startup.technopark.elk.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB