Mało miejsc parkingowych? My rozwiążemy ten problem

2017-12-07 10:00:51 (ost. akt: 2017-12-07 11:30:09) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. reklamowe zleceniodawcy

Podziel się:

Parkingi i garaże to częsty problem, z jakim się borykają projektanci, inwestorzy i użytkownicy budynków.

Rośnie liczba samochodów i zapewnienie im miejsc parkingowych to często prawdziwe wyzwanie. Tę potrzebę rozpoznał na rynku polskim olsztyński przedsiębiorca Mariusz Wesołowski, który od dawna jest zaangażowany we wprowadzanie w Polsce najnowszych światowych technologii, osiągnięć i rozwiązań, zwłaszcza w budownictwie. W wyniku poszukiwań dostawcy rozwiązań pozwalających na zwiększenie intensywności wykorzystania powierzchni i przestrzeni parkowania, w 1999 roku nawiązał on kontakt z niekwestionowanym, światowym liderem najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie, firmą Otto Wöhr GmbH. W 2000 roku, z inicjatywy Mariusza Wesołowskiego powołano firmę PDG MA-SKI Auto Parksystemy Sp z o.o., która od 2001 roku jest generalnym przedstawicielem firmy Otto Wöhr GmbH na terenie Polski.Maksimum samochodów – minimum przestrzeni.
Misją firmy PDG MA-SKI jest wdrażanie i rozwój proekologicznych technologii intensywnego parkowania paletowego. Przez lata współpracy staliśmy się partnerem w zakresie rozwoju branży i nowych rozwiązań. Do naszej firmy należy np. rozwój w nowym zakresie, jakim są platformy samochodowe do transportu pionowego pojazdów wraz kierowcą.

Dotychczas zrealizowaliśmy w oferowanych przez nas licznych systemach intensywnego parkowania paletowego, ponad 10 000 miejsc parkingowych, zarówno w Polsce jak i innych krajach europejskich.