Ater Logic inwestuje pod Olsztynem

2019-03-29 11:38:26 (ost. akt: 2019-03-29 11:59:45)

Podziel się:

Kolejna dobra wiadomość z Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA. Spółka Ater Logic Prusinowski Tomporowski zainwestuje ponad 5 milionów złotych w budowę kompleksu biurowo-produkcyjnego w Szczęsnym koło Purdy.

Spółka otrzymała 29 marca decyzję o wsparciu inwestycji. Zgodę na realizację przedsięwzięcia podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA odebrali wspólnicy Tomasz Prusinowski oraz Łukasz Tomporowski.

Przedsiębiorcy wybudują w Szczęsnym kompleks biurowo-produkcyjny oraz zakupią specjalistyczny sprzęt i wyposażenie warsztatowe do produkcji inteligentnych rozdzielnic oraz maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle. W ramach przedsięwzięcia Ater Logic zainwestuje co najmniej 5 milionów złotych.

Ater Logic tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, programowaniu, uruchamianiu i serwisowaniu instalacji automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo realizuje projekty w różnych sektorach przemysłu (spożywczy, energetyczny, wentylacyjny, chemiczny czy wodno-kanalizacyjny) zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB