Doradztwo biznesowe dla początkujących

2014-09-26 14:29:11 (ost. akt: 2015-02-19 09:57:21) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Masz w planach własny biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć? Najlepiej od rozwiania wątpliwości i zdobycia konkretnych informacji. Pomogą w tym specjaliści z Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Można się z nimi spotkać w ramach bezpłatnego doradztwa biznesowego.

Z oferty doradztwa biznesowego mogą skorzystać zarówno osoby, które już założyły firmę, jak i takie, które dopiero przymierzają się do otworzenia własnej działalności. — Chodzi przede wszystkim o dostarczenie przyszłym biznesmenom wiedzy, gdyż jej brak powoduje różnego rodzaju obawy i rozterki — mówi Wojciech Samulowski, dyrektor Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego. — Specjalistyczne porady będzie można otrzymać w ramach kilku modułów tematycznych. W każdym z nich swoją pomocą służyć będą eksperci w danej dziedzinie.

Osoby, które planują założyć własną firmę, mogą w OPNT uzyskać poradę w zakresie prawa w działalności mikro i małego przedsiębiorstwa, formalności dotyczących podjęcia działalności gospodarczej, prawa własności intelektualnej, finansów w działalności mikro i małych przedsiębiorstw, zarządzania i organizacji pracy oraz zarządzania projektem innowacyjnym w przedsiębiorstwie. Każda osoba, która zgłosi chęć uczestnictwa w doradztwie biznesowym, może skorzystać z pięciu godzin bezpłatnych konsultacji z fachowcami. — Stawiamy przede wszystkim na doradztwo indywidualne, ale może do nas przyjść także grupa osób, które wspólnie chcą rozkręcić wspólną firmę — zapewnia Wojciech Samulowski. — Nasi doradcy nie tylko udzielą niezbędnych informacji lub odpowiednio ukierunkują przyszłych przedsiębiorców, ale też sprawdzą poprawność już istniejącego biznesplanu i innych dokumentów niezbędnych podczas zakładania własnej działalności.

Z doradztwa biznesowego w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie można skorzystać do końca bieżącego roku. Wystarczy wejść na stronę www.opnt.olsztyn.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Warto skorzystać i zrobić swój pierwszy krok w kierunku biznesu.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB