Twój start-up – Twoja przyszłość

2017-09-25 14:01:01 (ost. akt: 2017-09-25 14:10:09)

Podziel się:

Jak zwykle druga połowa roku w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku stoi pod znakiem startupów. To już IV edycja konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”!

Ukoronowaniem Konkursu będą dwudniowe Międzynarodowe Start-up Days, które odbędą się 19-20 października 2017 roku. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 20 października podczas uroczystej gali.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich mających pomysły na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu. W tym roku Park przyznaje nagrodę w wysokości 20 tys zł. Sponsorami Konkursu są Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, która przyznaje voucher na bezpłatne studia podyplomowe wybrane z oferty WSG oraz Stowarzyszenie Interim Managers fundujące szkolenie tzw. shadow management dla wybranego projektu zgłoszonego do Konkursu. Istnieje również możliwość pozyskania od funduszu inwestycyjnego wsparcia w wysokości 200 000 zł.

Jak co roku partnerem Konkursu jest również fundusz inwestycyjny Black Pearls VC, który oferuje wsparcie finansowe wybranym startupom. Do tegorocznej edycji Konkursu udało się pozyskać jeszcze jeden fundusz inwestycyjny – Simpact VC. Partnerami Konkursu są również Kosakovskiu Institutas, Polsko-Litewska Izba Handlowa oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie.

Zgłoszenia do 8 października 2017 roku.

Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy i Szczegółowy Opis Projektu trzeba wysyłać na adres: startup@technopark.elk.pl

Szczegółowe informacje i dokumenty na stronie www.startup.technopark.elk.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB